CPU|INTEL|Desktop|Core i7|i7-14700KF|Raptor Lake|3400 MHz|Cores 20|33MB|Socket LGA1700|125 Watts|BOX|BX8071514700KFSRN3Y
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
Intel Core i7-14700KF: Nauja galia jūsų kompiuteriui
Patirkite išskirtinį našumą su 14-osios kartos „Intel Core i7-14700KF“ procesoriumi, sukurtu „Raptor Lake“ architektūros pagrindu. Šis procesorius pasižymi hibridiniu dizainu, apjungiančiu didelio našumo P-branduolius ir efektyvius E-branduolius, suteikdamas galimybę atlikti daugybę užduočių be kompromisų. „Intel Core i7-14700KF“ turi net 20 branduolių (8 našumo ir 12 efektyvių branduolių) bei 28 gijas, leidžiančias mėgautis sklandžiu žaidimų veikimu, greitu turinio kūrimu ir efektyviu daugiafunkciniu darbu. Jo galimybės siekia iki 5.6 GHz didžiausią laikrodžio dažnį, o parama PCIe 5.0, DDR4/DDR5 atminties technologijoms bei naujausiai „Wi-Fi 7“ jungtims užtikrina visišką sistemos universalumą ir paruoštumą ateities technologijoms.
Galingiausi žaidimai ir kūryba
Šis procesorius yra skirtas tiems, kurie reikalauja maksimalaus našumo tiek žaidžiant naujausius žaidimus aukščiausiais nustatymais, tiek dirbant su sudėtingomis programomis, tokiomis kaip vaizdo redagavimo ar 3D modeliavimo įrankiai. „Intel Core i7-14700KF“ dėka galėsite mėgautis nepertraukiama žaidimų patirtimi, greitu programų paleidimu ir efektyviu duomenų apdorojimu. Optimizuota hibridinė architektūra užtikrina, kad kiekvienas branduolys dirbtų efektyviausiai, leisdama jums ne tik siekti aukštumų žaidimuose, bet ir kasdieniame gyvenime bei darbe. Tai puikus pasirinkimas, siekiant sukurti svajonių kompiuterį, kuris atitiktų visus jūsų poreikius ir pranoktų lūkesčius, naudojant naujausias žaidimų technologijas ir užtikrinant optimalų sistemos personalizavimą.
Produkto specifikacijos
| Specifikacija | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės ženklas | Intel |
| Procesoriaus modelis | Core i7-14700KF |
| Kartą | 14-oji |
| Architektūra | Raptor Lake Refresh |
| Tipas | Stalinio kompiuterio (Desktop) |
| Lizdas | LGA 1700 |
| Branduolių skaičius | 20 |
| Našumo branduoliai (P-Cores) | 8 |
| Efektyvumo branduoliai (E-Cores) | 12 |
| Gijų skaičius (Threads) | 28 |
| Pagrindinis laikrodžio dažnis | 3400 MHz |
| Didžiausias laikrodžio dažnis | 5.6 GHz |
| Talpyklos atmintis (Cache) | 33 MB |
| TDP (Thermal Design Power) | 125 W |
| Integruota grafika | Ne (F modelis be integruotos grafikos) |
| Palaikoma atmintis | DDR4, DDR5 |
| Palaikomos technologijos | PCIe 5.0, Wi-Fi 7 |
| Pakuotė | BOX |
| Prekės kodas | BX8071514700KFSRN3Y |
Techninės Specifikacijos
| Summary | Intel Core i7-14700KF. Processor family: Intel® Core™ i7, Processor socket: LGA 1700, Package type: Box. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 192 GB, Memory types supported by processor: DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM. Market segment: Desktop, Use conditions: PC/Client/Tablet, PCI Express slots version: 4.0, 5.0. Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 frequency: 5.6 GHz. Processor package size: 45 x 37.5 mm |
| Įtrauktas aušintuvas | Ne |
| Efficient cores | 12 |
| Efficient-core base frequency | 2.5 |
| Efficient-core boost frequency | 4.3 |
| Maximum number of DMI lanes | 8 |
| Maximum turbo power | 253 |
| Memory bandwidth supported by processor (max) | 89.6 |
| Package type | Box |
| Performance cores | 8 |
| Performance-core base frequency | 3.4 |
| Performance-core boost frequency | 5.5 |
| Processor ARK ID | 236789 |
| Processor base power | 125 |
| Processor boost frequency | 5.6 |
| Processor cache | 33 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor codename | Raptor Lake |
| Processor cores | 20 |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor generation | Intel® Core™ i7 (14th gen) |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i7-14700KF |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Processor socket | LGA 1700 |
| Processor threads | 28 |
| Stepping | B0 |
| Maximum internal memory supported by processor | 192 |
| Memory bandwidth (max) | 89.6 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory types supported by processor | DDR4-SDRAM/DDR5-SDRAM |
| Non-ECC | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | No |
| On-board graphics card model | Not available |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 740.17B1 |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Direct Media Interface (DMI) Revision | 4.0 |
| Embedded options available | No |
| Execute Disable Bit | Yes |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Idle States | Yes |
| Market segment | Desktop |
| Maximum number of PCI Express lanes | 20 |
| PCI Express configurations | 1×16+1×4/2×8+1×4 |
| PCI Express slots version | 4.0/5.0 |
| Scalability | 1S |
| Supported instruction sets | AVX 2.0/SSE4.1/SSE4.2 |
| Thermal Monitoring Technologies | Yes |
| Thermal solution specification | PCG 2020A |
| Use conditions | PC/Client/Tablet |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 | Yes |
| Intel Virtualization Technology (VT-x) | Yes |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Yes |
| Intel® Boot Guard | Yes |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Yes |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Yes |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Yes |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Yes |
| Intel® OS Guard | Yes |
| Intel® Secure Key | Yes |
| Intel® Speed Shift Technology | Yes |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Yes |
| Intel® Thread Director | Yes |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 frequency | 5.6 |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Yes |
| Mode-based Execute Control (MBE) | Yes |
| Tjunction | 100 |
| Harmonized System (HS) code | 8542310001 |
| Launch date | Q4'23 |
| Statusas | Launched |
| Processor package size | 45 x 37.5 |
| L2 cache | 28672 |
| Maximum internal memory | 192 |
| CPU šeimos pavadinimas | |
| Modelio numeris | i7-14700KF |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.00072 |
| Unit Calculated Weight | 0.104 |
Jums taip pat gali patikti