Intel | i5-12400F | 2.5 GHz | LGA1700 | Processor threads 12 | i5-124xx | Processor cores 6
168,29 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.457 kg |
| Gross width (mm) | 106 mm |
| Net weight | 0.313 kg |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.0010176 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Procesoriaus modelis | i5-12400F |
| Dažnių diapazonas | 2.5-4.4 GHz |
| Detalė, skirta | Desktop |
| Procesorius | i5-124xx |
| Pakuotė | Retail |
| Procesoriaus loginiai branduoliai | 12 |
| Procesoriaus dažnis | 2.5 GHz |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 130 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Net weight master carton | 2.285 kg |
| Tare weight master carton | 0.062 kg |
| Palette Qty | 1385 dalių |
| Producer | Intel |
Jums taip pat gali patikti
Intel | i5-12400F | 2.5 GHz | LGA1700 | Processor threads 12 | i5-124xx | Processor cores 6
168,29 € su PVM