HP P34hc G4 34inch WQHD USB-C Curved 1xHDMI 1xDP 4xUSB 3.1
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
When it comes to the P34hc WQHD curved monitor, bigger really is better. Because its immersive, ultrawide screen keeps you focused, you’re likely to be less distracted and up to 33% more productive compared to a smaller screen.
Techninės Specifikacijos
| Svoris | 16,7 kg |
| Išmatavimai | 94,5 × 48 × 22,5 cm |
| Įrenginio tipas | LED-backlit LCD monitor – 34" |
| Energy Label QR Code URL | |
| Energy Class | Class G |
| Curved Screen | Yes |
| Features | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 65 watt |
| Panel Type | VA |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Native Resolution | WQHD 3440 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel Pitch | 0.23175 mm |
| Ryškumas | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 3500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Response Time | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour Gamut | 85% NTSC |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Įtampa | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Spalva | Juoda |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 80.94 cm x 23.49 cm x 51.8 cm |
| Weight | 10.51 kg |
| Localisation | English / Europe |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant Standards | TUV, VCCI, GS, NOM, WHQL, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CEL, EPA, EAC, RCM, BIS, low halogen, DisplayPort 1.2, ICE, KES |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
Jums taip pat gali patikti