NB MEMORY 16GB DDR5-5600/SO GR5600S564L46S/16G GOODRAM
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
Pajuskite rytojų su GOODRAM DDR5 SODIMM
GOODRAM DDR5 SODIMM atminties moduliai žymi didžiulį technologinį šuolį, palyginti su ankstesnėmis kartomis, ir atveria duris į precedento neturinčią našumo erdvę. Kompiuterių platformų, pritaikytų naujausiems standartams, naudotojai tikrai įvertins skirtumą – DDR5 DRAM suteikia maždaug 50% didesnį pralaidumą, palyginti su ketvirtosios kartos moduliais, taip pat dvigubai daugiau bankų. Aukštų laikrodžio dažnių stabilumą garantuoja integruotas energijos valdymo lustas (PMIC). Šis 16GB modulis yra puikus pasirinkimas siekiant atnaujinti jūsų nešiojamąjį kompiuterį ir užtikrinti sklandesnį jo veikimą.
Didelis našumas kasdieniam darbui ir žaidimams
Naujausios kartos „Goodram“ modulių privalumai apima efektyvesnį sistemos veikimą, spartesnį programų įkėlimą, sklandų perėjimą tarp skirtingų programų ir greitesnį darbą su daugybe atidarytų naršyklės langų. Naudojant tinkamus technologinius sprendimus, pavyksta pasiekti aukštus laikrodžio dažnius, mažas energijos sąnaudas ir išlaikyti DDR5 modulių stabilumą net ir intensyviai juos apkraunant. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis nepertraukiamu darbu ir pramogomis, nesistengdami laukti, kol sistema susidoros su užduotimis.
Patikimumas ir duomenų vientisumas
Mūsų penktosios kartos moduliai naudoja „On-Die ECC“ technologiją, kuri leidžia beveik visiškai pašalinti bitų klaidas. Vartotojui tai reiškia aukštą modulių patikimumą atliekant net ir sudėtingiausias operacijas. Jūs galite būti tikri, kad jūsų duomenys bus apsaugoti nuo netikėtų sutrikimų. Papildomas patobulinimas – tai PMIC (Power Management Integrated Circuit), arba energijos valdymo integruota grandinė. Ji suteikia moduliams pritaikomas energijos valdymo galimybes. SPD HUB yra ankstesnių kartų moduliuose žinomo EEPROM lusto ir temperatūros jutikliu papildyto SPD (Serial Presence Detect) derinys. Šis lustas leidžia saugoti bazinę informaciją apie modulį ir jo parametrus platesniame spektre, užtikrinant visapusišką komponento valdymą ir informacijos prieinamumą.
Produkto specifikacijos
| Gamintojas | GOODRAM |
| Modelis | GR5600S564L46S/16G |
| Tipas | DDR5 SODIMM |
| Talpa | 16 GB |
| Dažnis | 5600 MHz |
| Įtampos tiekimas | 1.1 V |
| Formos faktorius | SODIMM |
| Papildomos technologijos | On-Die ECC, PMIC, SPD HUB |
| Garantija | Viso gyvenimo garantija + techninė pagalba |
Jums taip pat gali patikti