Genesis Gaming Mouse | Krypton 660 | Wired | USB Type-A | White
26,46 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 93.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Genesis |
| Palette Qty | 781 dalių |
| Programuojami pelės klavišai | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Krypton 660 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Mygtukų skaičius | 6 NULL |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Jutikliai | Optical |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Įtaiso tipas | Wired |
Jums taip pat gali patikti
Genesis Gaming Mouse | Krypton 660 | Wired | USB Type-A | White
26,46 € su PVM