Deepcool 80Plus Bronze PSU | PL650D-FC | 650 W
Deepcool 80Plus Bronze PSU — maitinimo blokas. PL650D-FC, 650 W. 24 mėn. garantija, nemokamas pristatymas Lietuvoje.
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
Deepcool 80Plus Bronze PSU — maitinimo blokas (Maitinimo blokai), kuris tiekia stabilią energiją kompiuterio komponentams.
Pagrindinės savybės: PL650D-FC; 650 W.
Šiuo metu gaminys yra prieinamas už 57,48 €.
Užsakę iš Variantai, gausite 24 mėnesių garantiją, nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje ir profesionalų aptarnavimą. Turite klausimų? Susisiekite telefonu +370 602 25858 arba el. paštu info@variantai.lt.
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 419 dalių |
| Vardinė galia | 650 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PL650D-FC |
| Gamintojo prekės serija | 80Plus Bronze PSU |
Jums taip pat gali patikti