Acer | Nitro 18 AI AN18-61-R25V | Obsidian Black | 18 ” | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | AMD Ryzen AI 7 | 350 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Acer |
| Įstrižainė | 18 col. |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Gaminio spalva | Obsidian Black |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| HD tipas | WQXGA |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 7 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Klaviatūros kalba | US international |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 350 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 18 AI AN18-61-R25V |
| Gamintojo prekės serija | Nitro |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.0 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Jutiklinis ekranas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Skydelio tipas | IPS |
| Standžiojo disko sąsaja | PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1×16 GB |
| Palette Qty | 271 dalių |
Jums taip pat gali patikti