Intel | i3-12100F | 3.30 GHz | FCLGA1700 | Processor threads 8 | Intel Core i3 | Processor cores 4
101,64 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Net weight | 0.356 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.001008 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Procesoriaus modelis | i3-12100F |
| Dažnių diapazonas | 3.30-4.30 GHz |
| Detalė, skirta | Desktop |
| Procesorius | Intel Core i3 |
| Pakuotė | Retail |
| Procesoriaus loginiai branduoliai | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 3.30 GHz |
| Procesoriaus lizdas | FCLGA1700 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 130 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Net weight master carton | 2.5 kg |
| Palette Qty | 1714 dalių |
| Producer | Intel |
Jums taip pat gali patikti
Intel | i3-12100F | 3.30 GHz | FCLGA1700 | Processor threads 8 | Intel Core i3 | Processor cores 4
101,64 € su PVM