GIGABYTE Z890M A ELITE WF7 ICE
Kaina su PVM
Neturime
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
GIGABYTE Z890M A ELITE WF7 ICE: Aukščiausios klasės našumas Jūsų sistemai
Pagrindinė plokštė GIGABYTE Z890M A ELITE WF7 ICE yra skirtas entuziastams, ieškantiems neprilygstamo našumo ir pažangiausių technologijų savo kompiuterių sistemoje. Sukurta su mintimi apie našumą ir universalumą, ji suteikia tvirtą pagrindą pažangiausioms užduotims atlikti, pradedant intensyviu žaidimu ir baigiant profesionaliu kūrybiniu darbu. Ši „micro ATX“ form factor plokštė aprūpinta naujausiomis funkcijomis, kurios pakels Jūsų sistemos galimybes į naują lygį. Patirkite išskirtinę RAM atminties palaikymo spartą – iki 4600 MHz, tai užtikrina sklandų kelių užduočių atlikimą ir žymiai pagerina bendrą procesoriaus galią. Integruotas Wi-Fi 7 standartas bei 2.5Gb tinklo plokštė garantuoja itin greitą ir stabilų ryšį, gyvybiškai svarbų tiek žaidžiant internetinius žaidimus, tiek dirbant su dideliais duomenų kiekiais.
Pažangios jungtys ir išplėtimo galimybės
GIGABYTE Z890M A ELITE WF7 ICE pagrindinė plokštė pasižymi išskirtinėmis ryšio galimybėmis, užtikrinančiomis, kad Jūsų sistema būtų visada pasirengusi naujausiems iššūkiams. Platus USB prievadų pasirinkimas, įskaitant modernius USB4 ir USB-C 3.2 Gen 2, leidžia greitai ir efektyviai prijungti visus Jūsų periferinius įrenginius. Daugiau nei pakankamai M.2 ir SATA jungčių užtikrina lanksčias ir greitas duomenų saugojimo sprendimų konfigūravimo galimybes, palaikant naujausius NVMe SSD diskus, kurie radikaliai sutrumpina įkėlimo laikus ir padidina bendrą sistemos reakcijos greitį. Aukštos kokybės garso lustas suteikia krištolo skaidrumo garsą, o „RGB FUSION 2.0“ technologija leidžia personalizuoti sistemos apšvietimą, sukuriant unikalią estetiką. Ši plokštė – tai ne tik galia, bet ir stilius.
Specifikacijos
| Prekės ženklas | GIGABYTE |
| Modelis | Z890M A ELITE WF7 ICE |
| Formos faktorius | Micro ATX |
| Procesoriaus lizdas | Intel (specifinis modelis priklauso nuo Intel kartos, skirta 8000 serijai) |
| RAM palaikymas | DDR5 iki 4600 MHz (XMP profiliai) |
| Laikymo įrenginių jungtys | M.2 PCIe (kelių kartų palaikymas), SATA 6Gb/s |
| Tinklo jungtys | 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 |
| USB prievadai | USB4, USB-C 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB 2.0 |
| Garso sistema | Aukštos raiškos garso kodekas |
| Išplėtimo lizdai | PCIe 5.0 x16, kiti PCIe lizdai |
| Apšvietimas | RGB FUSION 2.0 |
Techninės Specifikacijos
| Svoris | 1,84 kg |
| Išmatavimai | 27,5 × 27,5 × 7 cm |
| Produkto tipas | Motherboard – micro ATX |
| Chipset Type | Intel Z890 Express |
| Processor Socket | 1 x LGA1851 Socket |
| Compatible Processors | (supports Intel Core Ultra processors (Series 2)) |
| Max RAM Size | 256 GB |
| RAM Supported | 4 DIMM slots – DDR5, non-ECC, ECC (operate in non-ECC mode), unbuffered |
| Storage Ports | 4 x SATA-600 (RAID), 3 x M.2 |
| USB / FireWire Ports | 1 x USB4 + 1 x USB 3.2 Gen 2 + 4 x USB 3.2 Gen 1 + 4 x USB 2.0 + (1 x USB-C 3.2 Gen 2 + 2 x USB 3.2 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via headers) |
| Audio | HD Audio (8-channel) |
| LAN | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
Jums taip pat gali patikti