GIGABYTE X870I AORUS PRO ICE X870I AORUS PRO ICE
321,17 € su PVM
Kaina su PVM
Neturime
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.75 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| Procesorius | AMD |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 SDRAM |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| SATA jungčių skaičius | 2 |
| Garso išvestis | HD Audio (8-channel) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X870I AORUS PRO ICE |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE X870I AORUS PRO ICE X870I AORUS PRO ICE
321,17 € su PVM