“Dell | U4025QW | 39.7 ” | IPS | WUHD | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 2160 pixels | 600 cd/m² | Power connector, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Audio, RJ45 | HDMI ports quantity 1 | Black / Silver | Warranty 60 month(s)” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Dell | U4025QW | 39.7 ” | IPS | WUHD | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 2160 pixels | 600 cd/m² | Power connector, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Audio, RJ45 | HDMI ports quantity 1 | Black / Silver | Warranty 60 month(s)
1713,01 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 1040.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 21.60 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Net weight | 13.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 7500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.80 kg |
| Volume (m3) | 0.20 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Pasukimas | No |
| Gaminio spalva | Black / Silver |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| USB prievadų kiekis | 8 |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ekranas | 5120 x 2160 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 600 cd/m² |
| HD tipas | WUHD |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Proporcija | 21:9 |
| USB-C maitinimo tiekimas | 15W |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 2000:1 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | U4025QW |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 39.7 col. |
| Išvesties jungtys | Power connector, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Audio, RJ45 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
Jums taip pat gali patikti
Dell | U4025QW | 39.7 ” | IPS | WUHD | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 2160 pixels | 600 cd/m² | Power connector, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Audio, RJ45 | HDMI ports quantity 1 | Black / Silver | Warranty 60 month(s)
1713,01 € su PVM