Apple MacBook Air 13″ Apple M5 10C CPU, 10C GPU/16GB/1TB SSD/Midnight/SWE | Apple
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 334.00 mm |
| Gross weight | 3.22 kg |
| Gross width (mm) | 243.00 mm |
| Net weight | 2.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
Jums taip pat gali patikti
Dell | Plus 16 | Ice Blue | 16 ” | 2.5K | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 256V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)