Power Supply|XILENCE|Performance C+ | XP750R6.2|XN430
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
The black design of the power supplies and the elegant flat ribbon cables blend visually into any PC build. The power supplies deliver stable voltages with high efficiency (80+ Standard) to meet the ErP2014 standard. The integrated black 120mm fan provides silent cooling. Four integrated safety circuits ensure safe operation at all times.
Techninės Specifikacijos
| Summary | Xilence XP750R6.2. Total power: 750 W, AC input voltage: 200 – 240 V, AC input frequency: 50 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Motherboard power cable length: 50 cm, Cabling type: Non-Modular. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold. Product colour: Black, Cooling type: Active, Fan diameter: 12 cm |
| AC input frequency | 50 |
| AC input voltage | 200 – 240 |
| Input current | 10 |
| Max output current (+12V1) | 58 |
| Max output current (+3.3V) | 24 |
| Max output current (+5V) | 18 |
| Max output current (+5Vsb) | 2.5 |
| Max output current (-12V) | 0.5 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Over current/Over power/Over voltage/Short circuit/Under voltage |
| Total power | 750 |
| Cabling type | Non-Modular |
| Motherboard power cable length | 500 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of PATA power connectors | 3 |
| Number of SATA power connectors | 5 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |