INTEL Core i7-14700KF 3.4Ghz LGA1700 33MB Cache Tray CPU
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
These processors power high-end PCs with excellent CPU performance for discrete-level graphics, and AI acceleration.
Techninės Specifikacijos
| Svoris | 0,03 kg |
| Išmatavimai | 4,6 × 3,9 × 0,5 cm |
| Produkto tipas | Processor |
| Processor Type | Intel Core i7 i7-14700KF (14th Gen) |
| Number of Cores | 20-core / 28 threads |
| Talpykla | 33 MB |
| Compatible Processor Socket | FCLGA1700 Socket |
| Processor Qty | 1 |
| Clock Speed | 3.4 GHz (P-core) / 2.5 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 5.6 GHz (P-core) / 4.3 GHz (E-core) |
| Manufacturing Process | 10 nm |
| Features | Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0, Intel Thread Director, Intel Deep Learning Boost (DL Boost), Intel Speed Shift Technology, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, Intel Turbo Boost Technology, Hyper-Threading Technology, Intel 64 Technology, Instruction Set 64-bit, streaming SIMD extensions 4.1, streaming SIMD extensions 4.2, Intel Advanced Vector Extensions 2 (AVX2.0), Idle States, Enhanced SpeedStep technology, Thermal Monitoring Technologies, Intel Volume Management Device (VMD), Intel Standard Manageability (ISM), Intel Control-Flow Enforcement Technology, Intel AES New Instructions (AES-NI), Intel Secure Key, Intel OS Guard, Execute Disable Bit capability, Intel Boot Guard, Mode-based Execute Control (MBE), Intel Trusted Execution Technology, Intel Virtualization Technology, Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d), Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
Jums taip pat gali patikti