“Gigabyte | GP-GSTFS31256GTND | 256 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 520 MB/s | Write speed 500 MB/s” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Gigabyte | GP-GSTFS31256GTND | 256 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 520 MB/s | Write speed 500 MB/s
71,06 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 121 mm |
| Gross weight | 0.085 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.042 kg |
| Packing quantity | 40 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.000363 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP-GSTFS31256GTND |
| Standžiojo disko dydis | 2.5 col. |
| Paper/Pasteboard | 34 g |
| Stacionaraus disko talpa | 256 GB |
| Rašymo greitis | 500 MB/s |
| Skaitymo greitis | 520 MB/s |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Net weight master carton | 3.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.321 kg |
| Palette Qty | 2120 dalių |
| Producer | Gigabyte |
Jums taip pat gali patikti
Gigabyte | GP-GSTFS31256GTND | 256 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 520 MB/s | Write speed 500 MB/s
71,06 € su PVM