Gigabyte GeForce RTX 5050 D6 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0
Gigabyte GeForce RTX 5050 D6 8G — vaizdo plokštė. NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 5050. 24 mėn. garantija, nemokamas pristatymas Lietuvoje.
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
Gigabyte GeForce RTX 5050 D6 8G — vaizdo plokštė (Vaizdo plokštės), kuri pritaikyta reikliausiems žaidimams ir grafikos darbams.
Pagrindinės savybės: NVIDIA; 8 GB; GeForce RTX 5050; GDDR6; HDMI ports quantity 2; PCI-E 5.0.
Šiuo metu gaminys yra prieinamas už 316,04 €.
Užsakę iš Variantai, gausite 24 mėnesių garantiją, nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje ir profesionalų aptarnavimą. Turite klausimų? Susisiekite telefonu +370 602 25858 arba el. paštu info@variantai.lt.
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 297.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 225.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 277 dalių |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Sąsajos tipas | PCI-E 5.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GeForce RTX 5050 D6 8G |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 2 |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5050 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
Jums taip pat gali patikti