“SALE OUT. GIGABYTE B550M K 1.0 M/B | Gigabyte B550M K 1.0 M/B | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD B550 | Micro ATX | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
SALE OUT. GIGABYTE B550M K 1.0 M/B | Gigabyte B550M K 1.0 M/B | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD B550 | Micro ATX | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
63,69 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.11 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 0.99 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 296.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Atminties lizdai | 4 |
| Mikroschemų rinkinys | |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B550M K 1.0 M/B |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports AMD Ryzen 5000 Series/ Ryzen 5000 G-Series/ Ryzen 4000 G-Series and Ryzen 3000 Series Processors |
| Procesorius | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
Jums taip pat gali patikti
SALE OUT. GIGABYTE B550M K 1.0 M/B | Gigabyte B550M K 1.0 M/B | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD B550 | Micro ATX | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
63,69 € su PVM