“Dell Pro 14 AG FHD+ Ultra 7 255U/8GB/512GB/Intel Integrated/Ubuntu/ENG Backlit kbd/3Y Basic Onsite Warranty” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Dell Pro 14 AG FHD+ Ultra 7 255U/8GB/512GB/Intel Integrated/Ubuntu/ENG Backlit kbd/3Y Basic Onsite Warranty
952,04 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 135 dalių |
Jums taip pat gali patikti
Dell Plus 2in1 14 DB04250 | Ice Blue | 14 ” | WVA | Touchscreen | FHD+ | 1920 x 1200 pixels | Intel Core Ultra 7 | 256V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Gigabyte AORUS MASTER 16 BYH-C5EEE64SP | Dark Tide | 16 ” | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | 240 Hz | Intel Core U9 | 275HX | 32 GB | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5080 | GDDR7 | 16 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
Dell Pro 14 AG FHD+ Ultra 7 255U/8GB/512GB/Intel Integrated/Ubuntu/ENG Backlit kbd/3Y Basic Onsite Warranty
952,04 € su PVM