Deepcool CG580 | ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX | Power supply included No
Deepcool CG580 — korpusas. ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX, Power supply included No. 24 mėn. garantija, nemokamas pristatymas Lietuvoje.
Kaina su PVM
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Produkto Aprašymas
Deepcool CG580 — korpusas (Korpusai), kuris apsaugo jūsų kompiuterio komponentus.
Pagrindinės savybės: ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX; Power supply included No.
Šiuo metu gaminys yra prieinamas už 61,50 €.
Užsakę iš Variantai, gausite 24 mėnesių garantiją, nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje ir profesionalų aptarnavimą. Turite klausimų? Susisiekite telefonu +370 602 25858 arba el. paštu info@variantai.lt.
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 8.82 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 7.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Dydžio formatas | ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CG580 |
| Disko skyriai | 2 x 3.5"; 2+1 x 2.5" |
Jums taip pat gali patikti