Hyper Next Bluetooth Mouse HS2100GL
40,66 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Producer | Hyper |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Next Bluetooth Mouse |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Palette Qty | 2931 dalių |
Jums taip pat gali patikti
Hyper Next Bluetooth Mouse HS2100GL
40,66 € su PVM