HP ProBook 460 G11 7735U A38DVET
909,42 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 483.00 mm |
| Gross height (mm) | 305.00 mm |
| Gross weight | 2.04 kg |
| Gross width (mm) | 69.00 mm |
| Net weight | 1.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | HP |
| Atminties taktinis dažnis | 4800 MHz |
| Ekranas | 1920 × 1200 pikseliai |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Procesoriaus modelis | 7735U |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| HD tipas | WUXGA |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Kamera | FHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.75 GHz |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 |
| Jutiklinis ekranas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Skydelio tipas | IPS |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Proporcija | 16:10 |
| Klaviatūros kalba | English |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Laikmena | SSD |
| Gaminio spalva | Silver |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 460 G11 |
| Gamintojo prekės serija | ProBook |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 56 Wh |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Palette Qty | 85 dalių |
| Procesoriaus dažnis | 2.7 GHz |
Jums taip pat gali patikti
HP ProBook 460 G11 7735U A38DVET
909,42 € su PVM