HP 17-cp2216nw 17.3 FHD AMD R5-7520U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Silver/2Y Warranty | HP
617,20 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | HP |
| Paper/Pasteboard | 290 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 2.37 kg |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross depth (mm) | 407 mm |
| Gross width (mm) | 257 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Volume (m3) | 0.00209198 m³ |
| Net weight | 2.07 kg |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 413 dalių |
Jums taip pat gali patikti
Asus Zenbook 14 UX3405CA-QL219W | Foggy Silver | 14 ” | OLED | Touchscreen | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | Intel Core Ultra 5 | 225H | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit
HP 17-cp2216nw 17.3 FHD AMD R5-7520U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Silver/2Y Warranty | HP
617,20 € su PVM