GOODRAM 16GB DDR4 3200MHz SODIMM CL22
176,33 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 198 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Svoris | 0,02 kg |
| Išmatavimai | 16,2 × 5,1 × 1,2 cm |
| Produkto tipas | Memory module |
| Talpa | 16 GB |
| Memory Type | DDR4 SDRAM – SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade Type | Generic |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Greitis | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings | CL22 |
| Features | Unbuffered |
| Įtampa | 1.2 V |
| Manufacturer Warranty | Limited lifetime warranty |
Jums taip pat gali patikti
GOODRAM 16GB DDR4 3200MHz SODIMM CL22
176,33 € su PVM