GOODRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 DIMM
98,13 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 198 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Svoris | 0,02 kg |
| Produkto tipas | Memory module |
| Talpa | 8 GB |
| Memory Type | DDR4 SDRAM – DIMM 288-pin |
| Upgrade Type | Generic |
| Greitis | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings | CL22 |
| Įtampa | 1.2 V |
| Manufacturer Warranty | Limited lifetime warranty |
Jums taip pat gali patikti
GOODRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 DIMM
98,13 € su PVM