GOODRAM GR2666S464L19/16G 16GB DDR4 2666MHz SODIMM CL19
153,68 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 158 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Svoris | 1 kg |
| Išmatavimai | 10 × 10 × 10 cm |
| Produkto tipas | Memory module |
| Talpa | 16 GB |
| Memory Type | DDR4 SDRAM – SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade Type | Generic |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Greitis | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency Timings | CL19 |
| Features | Unbuffered |
| Įtampa | 1.2 V |
| Manufacturer Warranty | Limited lifetime warranty |
Jums taip pat gali patikti
GOODRAM GR2666S464L19/16G 16GB DDR4 2666MHz SODIMM CL19
153,68 € su PVM