GIGABYTE Z790 GAMING X 1.0 M/B Intel Z790 Express Z790 GAMING XSO
168,58 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.56 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 260.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Atminties lizdai | 4 |
| Mikroschemų rinkinys | |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Z790 GAMING X 1.0 M/B |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 13th and 12th Generation Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Procesorius | Intel |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| SATA jungčių skaičius | 6 |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE Z790 GAMING X 1.0 M/B Intel Z790 Express Z790 GAMING XSO
168,58 € su PVM