GIGABYTE X870M AORUS ELITE WIFI7 X870M A ELITE WF7
274,85 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 4 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Net weight | 0.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 328 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X870M AORUS ELITE WIFI7 |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| Procesorius | AMD |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| SATA jungčių skaičius | 2 |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE X870M AORUS ELITE WIFI7 X870M A ELITE WF7
274,85 € su PVM