GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G GV-R9060XTGAMING OC-16GD
500,75 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 281.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Net weight | 0.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 38.40 g |
| Plastic (No PET) | 9.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 651 dalių |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Sąsajos tipas | PCI-E 5.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 2 |
| Grafikos procesoriaus šeima | AMD |
| Grafikos procesorius | Radeon RX 9060 XT |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G GV-R9060XTGAMING OC-16GD
500,75 € su PVM