SALE OUT. GIGABYTE GP-UD850GM PSU | Gigabyte PSU | GP-UD850GM | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS | 850 W
78,60 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross depth master carton | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 208.00 mm |
| Gross height master carton | 278.00 mm |
| Gross weight | 2.55 kg |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Gross width master carton | 224.00 mm |
| Net weight | 2.25 kg |
| Net weight master carton | 12.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 145.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.66 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| Vardinė galia | 850 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP-UD850GM |
| Kitos savybės | Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Dydžio formatas | ATX 12V v2.31 |
| Guolių technologija | Hydraulic Bearing (HYB) |
| Saleout | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS |
Jums taip pat gali patikti
SALE OUT. GIGABYTE GP-UD850GM PSU | Gigabyte PSU | GP-UD850GM | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS | 850 W
78,60 € su PVM