GIGABYTE PSU GP-UD1000GM GP-UD1000GMSO
96,22 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross depth master carton | 615.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross height master carton | 275.00 mm |
| Gross weight | 2.78 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Gross width master carton | 220.00 mm |
| Net weight | 2.58 kg |
| Net weight master carton | 13.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 230.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.63 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Vardinė galia | 1000 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP-UD1000GM |
| Kitos savybės | Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Sertifikatas | GOLD |
| Dydžio formatas | ATX 12V v2.31 |
| Guolių technologija | Hydraulic |
| Saleout | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS AND SOME CABLES (PCI-E, SATA, PERIPHERAL) |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE PSU GP-UD1000GM GP-UD1000GMSO
96,22 € su PVM