Gigabyte MO32U24 OLED | 31.5 ” | QD-OLED | UHD | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels
862,21 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 418.00 mm |
| Gross weight | 11.31 kg |
| Gross width (mm) | 718.00 mm |
| Net weight | 7.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2360.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.36 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| HD tipas | UHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Reflection |
| Connectivity | DisplayPort, USB-C |
| Pasukimas | Yes |
| Skydelio tipas | QD-OLED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MO32U24 OLED |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Taip |
| USB-C maitinimo tiekimas | 18W |
| Ekrano įstrižainė | 31.5 col. |
| Sukiojimas | Yes |
Jums taip pat gali patikti
Gigabyte MO32U24 OLED | 31.5 ” | QD-OLED | UHD | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels
862,21 € su PVM