GIGABYTE Gaming Monitor 27″ OLED MO27Q28G EK | Gigabyte
589,76 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 131.00 mm |
| Gross weight | 8.75 kg |
| Gross width (mm) | 795.00 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2750.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.75 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 1500000:1 |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 335 cd/m² |
| HD tipas | QHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Reflection |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Earphone Jack, USB |
| Matmenys su stovu | 60.44 x 52.65 x 18.75 cm |
| Pasukimas | Yes |
| Skydelio tipas | OLED |
| Foninio apšvietimo tipas | WOLED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| USB prievadų kiekis | 4 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MO27Q28G EK |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 280 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Ekrano spalvų skaičius | 1070 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Taip |
| USB-C maitinimo tiekimas | 18W |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Sukiojimas | Yes |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE Gaming Monitor 27″ OLED MO27Q28G EK | Gigabyte
589,76 € su PVM