GIGABYTE GP-P650SS ICE GEU1SO
43,37 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 2.19 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 457.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES |
| SALE OUT. | Y |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE GP-P650SS ICE GEU1SO
43,37 € su PVM