Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti EAGLE SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
1256,52 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 1.07 kg |
| Gross width (mm) | 304.00 mm |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR7 |
| Sąsajos tipas | PCI-E 5.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GeForce RTX 5070 Ti EAGLE SFF 16G |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 3 |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5070 Ti |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Palette Qty | 451 dalių |
Jums taip pat gali patikti
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti EAGLE SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
1256,52 € su PVM