GIGABYTE B850 EAGLE WF7 ICE B850 EAGLE WF7 ICESO
165,96 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 2 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 81.00 mm |
| Gross weight | 2.11 kg |
| Gross width (mm) | 271.00 mm |
| Net weight | 1.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 116.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL, AND ANTENA INCLUDED |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B850 EAGLE WF7 ICE |
| Procesorius | AMD |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE B850 EAGLE WF7 ICE B850 EAGLE WF7 ICESO
165,96 € su PVM