GIGABYTE B760M GAMING X DDR4 GEN5 B760M GAMING X DDR4 GEN5
119,60 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 0.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 399.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 167 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B760M GAMING X DDR4 GEN5 |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| Procesorius | Intel |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE B760M GAMING X DDR4 GEN5 B760M GAMING X DDR4 GEN5
119,60 € su PVM