GIGABYTE B760M AORUS ELITE WIFI6E GEN5 B760M A E WF6E GEN5
184,30 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 2 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 228 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B760M AORUS ELITE WIFI6E GEN5 |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| Procesorius | Intel |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE B760M AORUS ELITE WIFI6E GEN5 B760M A E WF6E GEN5
184,30 € su PVM