GIGABYTE B760 AORUS ELITE 1.0 M/B Intel B760 Express B760 AORUS ELITESO
145,05 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 239.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| Atminties lizdai | 4 |
| Mikroschemų rinkinys | |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B760 AORUS ELITE 1.0 M/B |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 13th/12th Gen Intel Core Series Processors |
| Procesorius | Intel |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 8.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.787 kg |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPLATE INCLUDED |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE B760 AORUS ELITE 1.0 M/B Intel B760 Express B760 AORUS ELITESO
145,05 € su PVM