GIGABYTE B650M D3HP AMD B650 B650M D3HPSO
93,51 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 853.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| Atminties lizdai | 1 |
| Mikroschemų rinkinys | |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B650M D3HP |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| Procesorius | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE B650M D3HP AMD B650 B650M D3HPSO
93,51 € su PVM