GIGABYTE A520I AC AMD A A520I AC
104,70 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 2 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 328.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Atminties lizdai | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A520I AC |
| Procesorius | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Mini ITX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Suderinamų procesorių serijos | AMD Ryzen 5000 Series/ 3rd Gen Ryzen and 3rd Gen Ryzen with Radeon Graphics Processors |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Palette Qty | 432 dalių |
| Producer | Gigabyte |
| Mikroschemų rinkinys |
Jums taip pat gali patikti
GIGABYTE A520I AC AMD A A520I AC
104,70 € su PVM