GENESIS Carbon 500 Mouse Pad, M, Red | Genesis | Mouse pad | 250 x 300 x 2.5 mm | Black
11,98 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 397 mm |
| Gross width (mm) | 51 mm |
| Gross height (mm) | 61 mm |
| Volume (m3) | 0.001235067 m³ |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Medžiaga | Fabric, Rubber |
| Tipas | Mouse pad |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x Gx A) | 250 x 300 x 2.5 mm |
| Palette Qty | 700 dalių |
| Producer | Genesis |
Jums taip pat gali patikti
GENESIS Carbon 500 Mouse Pad, M, Red | Genesis | Mouse pad | 250 x 300 x 2.5 mm | Black
11,98 € su PVM