GENESIS Zircon 660 PRO NMG-2193
54,20 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross weight | 0.342 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Paper/Pasteboard | 114 g |
| Tare weight (kg) | 0.114 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Genesis |
| Palette Qty | 2924 dalių |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Volume (m3) | 0.000612 m³ |
| Programuojami pelės klavišai | Yes |
| Tipas | Wireless/Wired |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Zircon 660 PRO |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Mygtukų skaičius | 6 NULL |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dažninis atsakas | 1000 Hz |
| Key life span | 80M |
| Jutikliai | Optical |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | Yes |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
Jums taip pat gali patikti
GENESIS Zircon 660 PRO NMG-2193
54,20 € su PVM