GENESIS Zircon 500 NMG-2114
27,38 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.202 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 96.80 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Genesis |
| Palette Qty | 864 dalių |
| Programuojami pelės klavišai | Yes |
| Tipas | Wireless/Wired |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Zircon 500 |
| Kabelio ilgis | 1.6 m |
| Mygtukų skaičius | 6 NULL |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Key life span | 60 M |
| Jutikliai | Optical |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 10000 DPI |
Jums taip pat gali patikti
GENESIS Zircon 500 NMG-2114
27,38 € su PVM