Dell | P3225QE | 32 ” | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1
506,45 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 920.00 mm |
| Gross weight | 6.58 kg |
| Gross width (mm) | 520.00 mm |
| Net weight | 4.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 28.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.18 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| HD tipas | 4K UHD |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Pasukimas | Yes |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P3225QE |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Taip |
| USB-C maitinimo tiekimas | 15W |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 32 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
Jums taip pat gali patikti
Dell | P3225QE | 32 ” | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1
506,45 € su PVM