DELL Latitude 5450 135U N009L545014EMEA_VP_ESTSO
1093,64 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 1 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 2.59 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 149.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| HD tipas | FHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.4 GHz |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Integrated Graphics |
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Kamera | FHD HDR IR Camera |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Klaviatūros kalba | Estonian |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 135U |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5450 |
| Gamintojo prekės serija | Latitude |
| Skydelio tipas | IPS |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2×8 GB |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes |
| „SmartCard“ lizdas | Yes |
| WWAN | WWAN ready |
| Saleout | DAMAGE ON THE RIGHT EDGE OF HOUSING |
Jums taip pat gali patikti
DELL Latitude 5450 135U N009L545014EMEA_VP_ESTSO
1093,64 € su PVM