DELL Plus 2in1 14 DB04250 256V DB04250_LNL_203
1315,39 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 353.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 2.54 kg |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 230.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.93 kg |
| TI weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 93 dalių |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5X |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Gaminio spalva | Ice Blue |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| HD tipas | FHD+ |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Klaviatūros kalba | English |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Atminties taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 256V |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Skydelio tipas | WVA |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2in1 14 DB04250 |
| Gamintojo prekės serija | Plus |
Jums taip pat gali patikti
DELL Plus 2in1 14 DB04250 256V DB04250_LNL_203
1315,39 € su PVM