DELL Pro 14 PC14255 220 BTO507_PC14255_EMEA_NORD
1072,65 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 5 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 135 dalių |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon 740M Graphics |
| Procesorius | AMD Ryzen 5 |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Klaviatūros kalba | Nordic |
| Laikmena | SSD |
| Gamintojo prekės serija | Pro |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 14 PC14255 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| HD tipas | FHD+ |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.9 GHz |
| Kamera | FHD HDR + IR Camera |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes |
| Procesoriaus modelis | 220 |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 55 Wh |
| Skydelio tipas | IPS |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1×16 GB |
Jums taip pat gali patikti
DELL Pro 14 PC14255 220 BTO507_PC14255_EMEA_NORD
1072,65 € su PVM