DELL Gaming Mouse AW620M 545-BBFB
62,07 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 4 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AW620M |
| Jungties tipas | USB-A |
| Įtaiso tipas | Wired/Wireless |
| Gaminio spalva | Dark Side of the Moon |
| Judėjimo raiška | 26000 DPI |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Mygtukų skaičius | 7 NULL |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Kitos savybės | Non-Slip grip; Asymmetrical shape The right-hand-focused design offers slip-resistant hand support through intense battles and lengthy quests |
| Kabelio tipas | USB-A |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Palette Qty | 1646 dalių |
| Producer | Dell |
Jums taip pat gali patikti
DELL Gaming Mouse AW620M 545-BBFB
62,07 € su PVM