DELL Gaming Mouse Alienware AW720M 545-BBDN
66,39 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 3 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Gross width (mm) | 158 mm |
| Net weight | 0.4 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0037525 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Įtaiso tipas | Wired/Wireless |
| Gaminio spalva | Black |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Mygtukų skaičius | 8 NULL |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Kitos savybės | Auto-calibration, adjustable scrolling wheel, braided cable, ambidextrous design, 8 programmable buttons, magnetic snap, 5 on-the-fly DPI settings, detachable cable, 16.8 million AlienFX lighting, fast charging, 70 million clicks |
| Kabelio tipas | USB-A |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Palette Qty | 370 dalių |
| Producer | Dell |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Alienware AW720M |
| Jungties tipas | USB-A |
| Judėjimo raiška | 26000 DPI |
Jums taip pat gali patikti
DELL Gaming Mouse Alienware AW720M 545-BBDN
66,39 € su PVM