DELL HDD 2.5″ / SAS / 12Gbps / 512n / Hot-Plug / 3.5″ HYB Carrier / 14G/15G 400-BFWY
228,63 € su PVM
Kaina su PVM
Likutis: 3 vnt.
Pirkimas Išsimokėtinai
Gaukite prekę dabar, o mokėkite dalimis. Pasirinkite patogiausią būdą atsiskaityti per mūsų partnerius.
Galimas atsiėmimas salone, Vilniuje
DPD pristatymas visoje Lietuvoje per 1-4 d.d.
2 metų garantija visoms prekėms
Pirkimas išsimokėtinai
Techninės Specifikacijos
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Dell |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.955 kg |
| Gross depth (mm) | 225 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Volume (m3) | 0.0063 m³ |
| Net weight | 0.935 kg |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 137 dalių |
| Standžiojo disko greitis | 10000 aps./min |
| Talpumas | 1200 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HDD 2.5" / SAS / 12Gbps / 512n / Hot-Plug / 3.5" HYB Carrier / 14G/15G |
| Standžiojo disko dydis | 2.5 col. |
| Standžiojo disko sąsaja | SAS |
Jums taip pat gali patikti
DELL HDD 2.5″ / SAS / 12Gbps / 512n / Hot-Plug / 3.5″ HYB Carrier / 14G/15G 400-BFWY
228,63 € su PVM